19.06.2018 в Сіверській міській раді відбулася нарада робочої групи з підготовки будинків житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до опалювального періоду 2018-2019рр., де були присутні керівники комунальних підприємств, бюджетних установ міської ради (ДНЗ, бібліотека), в. о. старост.

На нараді були розглянуті питання підготовки опалювальних систем до роботи в опалювальний період дитячих навчальних закладів, житлових будинків, повірки манометрів та термометрів. Особливо звернули увагу на відновлення системи опалення в дитячій бібліотеці м. Сіверська.

В.о. старост рекомендовано тримати на контролі питання завезення вугілля.

Відділ ЖКГ, благоустрою та розвитку

інфраструктури виконкому міської ради