19.06.2018 в Сіверській міській раді відбулася нарада керівників комунальних підприємств громади

19.06.2018 в Сіверській міській раді під головуванням міського голови громади Масюженка В.А. відбулася нарада керівників комунальних підприємств  міста. На нараді були присутні Пшенка О.В. (Сіверське МСКП), Шишко Р.В. (ПП «Донжилсервіс»), Нижник О.І. (Сіверська дільниця Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу»), Діденко Г.М. (Сіверська дільниця ВО «Краснолиманська тепломережа»), заступник міського голови Копиця М.Г., депутат Сіверської міської ради Тужикова О. В.

На нараді були розглянуті питання щодо роботи ПП «Донжилсервіс», ремонту багатоквартирних будинків, організації робіт з покосу трави.

ПП «Донжилсервіс» рекомендовано закінчити покіс трави на прибудинкових територіях. Відділу ЖКГ, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради доручено надати телефонограми по усім організаціям та підприємствам щодо необхідності покосу трави на закріплених та прилеглих територіях.

Відділ ЖКГ, благоустрою та розвитку

інфраструктури виконкому міської ради