18.05.2018 - виїзний прийом громадян в селі Свято-Покровське

18 травня 2018 року Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко провів виїзний прийом громадян в селі Свято-Покровське. Разом з головою ОТГ на прийомі були присутні: перший заступник міського голови – Рибачук О.А., начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради – Вороніна Н.В. та провідний спеціаліст загального відділу виконкому міської ради – Андрющенко Т.В.

До міського голови звернулись жителі села зі своїми питаннями та пропозиціями. Зокрема питання стосувалися: графіку подачі води,  вуличного освітлення, роботи соціального працівника в с. Свято-Покровське, виділення приміщення для поштового відділення та інші.

З більшості питань міський голова Масюженко В.А. надав вичерпні  роз’яснення та взяв виконання проблемних питань під особистий контроль.

Наступний виїзний прийом мешканців сіл Свято-Покровське та Різниківка відбудеться в червні місяці цього року.