17.07.2018 відбулася чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств.

17.07.2018 під головуванням заступника міського голови Копиці М. Г. відбулася чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств. На нараді були також присутні провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради Дерев’янкіна Т. С., Шишко Р.В. – директор ПП «Донжилсервіс», Пшенка О.В. – директор Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства, Нижник О.І. – начальник Сіверської дільниці Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу».

На нараді першочергово обговорювалось питання щодо виниклих проблем в результаті погіршення погодних умов, а саме відсутність послуги електропостачання та водопостачання на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) та шляхи їх вирішення.

Також було доручено Сіверському МСКП (Пшенка) продовжувати покос трави та почати роботи з будування сміттєвих майданчиків та встановлення контейнерів роздільного збору.

На прикінці наради розглядалось питання про хід підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період. Велику увагу було приділено проблемі ремонту дахів житлових багатоповерхових будинків та рекомендовано ПП «Донжилсервіс» (Шишко) приділити особливу увагу цьому питанню.