Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

12.06.2018 відбулася чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств

12.06.2018 під головуванням міського голови Масюженка В.А. відбулася чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств. На нараді були також присутні заступник міського голови Копиця М.Г., начальник відділу житлово-комунального господарства Вороніна Н.В., Іваненко С.І. – уповноважений ПП «Донжилсервіс» (за довіреністю), Пшенка О.В. – директор Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства, Нижник О.І. – начальник Сіверської дільниці Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу», Діденко Г.М. – майстер Сіверської дільниці ВО «Краснолиманська тепломережа».

На нараді розглядалися питання організації підготовчих робіт до реконструкції мережі водоводу в с. Свято-Покровське, підготовки житлових будинків та бюджетних установ комунальної власності до опалювального періоду 2018-2019рр. Наприкінці наради було розглянуто ряд звернень громадян щодо ремонтів у будинках житлового фонду, подачі води тощо.

Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради організувати засідання робочої групи з підготовки до опалювального періоду на 19.06.2018.