12.02.2018 - чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств

12.02.2018 під головуванням міського голови Масюженка В.А. відбулася чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств. На нараді були також присутні заступник міського голови Копиця М.Г., начальник відділу житлово-комунального господарства Вороніна Н.В., Шишко Р.В. – директор ПП «Донжилсервіс», Пшенка О.В. – директор Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства, Нижник О.І. – начальник Сіверської дільниці Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу», Діденко Г.М. – майстер Сіверської дільниці ВО «Краснолиманська тепломережа».

На нараді розглядалися питання реконструкції мережі водоводу в с. Свято-Покровське, встановлення люків водопровідних колодязів на дорогах міста Сіверська. Також  були розглянуті звернення громадян з питання ремонту багатоквартирних будинків (покрівля, козирки на під’їздах).

Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради на виконання Закону України «Про відходи» було доручено вивчити питання організації роздільного збору твердих побітових відходів з наданням пропозицій щодо його впровадження.