06.03.2018 - Чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств Сіверської ОТГ

06.03.2018 під головуванням міського голови Масюженка В.А. відбулася чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств Сіверської ОТГ. На нараді були присутні: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Копиця М. Г., начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Вороніна Н. В., директор Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства Пшенка О. В., начальник Сіверської дільниці Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» Нижник О. І.

На нараді, в першу чергу, було розглянуто питання щодо підготовки до двомісячника з благоустрою: планування полігону ТПВ, підготовка майданчиків для сміттєвих контейнерів, прибирання на кладовищах. Всім керівникам комунальних підприємств було надано доручення спланувати та організувати заходи з благоустрою Сіверської міської ради (ОТГ).

Друге питання порядку денного стосувалося звернення мешканців будинку, розташованого за адресою: м. Сіверськ,  вул. Садова, 38, щодо відновлення  шиферного покриття, яке порушено буревієм. Міська рада звернулася до підрядної організації, яка виконувала роботи з ремонту покрівлі у 2017році. Підрядчик миттєво відреагував на дану проблему і пообіцяв в найближчий час усунути недоліки. Матеріал для робіт підрядчику надається Сіверською міською радою.

В період ожеледиці директору ПП «Донжилсервіс» Шишку Р. В. та директору МСКП Пшенці О.В. тримати на контролі посипку закріплених територій.