Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПРЯМА ЛІНІЯ СЕКРЕТАРЯ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 02.02.2018

На «Прямій лінії» секретаря міської ради

2 лютого поточного року відбулася «Пряма лінія» секретаря міської ради Бондаревського Р.П.

В цей день надійшло чотири дзвінка:

1 – від гр. Белік Любов Миколаївни, щодо проведення світла до підвалу. Заступнику міського голови Копиці М.Г. та начальнику відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради Вороніній Н.В. надано доручення з’ясувати питання щодо освітлення підвалу та надати офіційну відповідь заявниці.

2 – від гр. Сердюкової Тетяни Олександрівни, чи надавався дозвіл на видалення зелених насаджень. Доручено заступнику міського голови та начальнику відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради надати офіційну відповідь заявниці.

3 – від гр. Гавриш Лариси Іванівни, щодо роботи соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування. Заявниці було надано роз’яснення що в Сіверській міській раді (ОТГ) буде найближчим часом створено КУ «Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Сіверської міської ради». Працівники соціальної служби будуть переведені до нього та працюватимуть і надалі.

4 – від гр. Гатченка Віталія Анатолійовича, три питання:

- щодо надання інформації  про  отримані кошти з надання послуг з утримання будинку і прибуткових територій та на що вони витрачені;

- стосовно ремонту даху;

- щодо дозволу на ведення мисливського господарства «Оберіг».

Доручено заступнику міського голови, начальнику відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради та в.о. директора ПП «Донжилсервіс» Злобіній Л.І. надати офіційну відповідь заявнику.