Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 06.10.2017

На «Прямій лінії» міського голови

6 жовтня поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А.

В цей день надійшло п’ять дзвінків:

1 – від гр. Липницької Людмили Миколаївні, яка звернулася з питань щодо аварійного дерева біля їхнього будинку та відновлення руху кільцевого автобуса. Стосовно аварійного дерева  дано доручення заступнику міського голови Копиці М.Г. та директору Сіверського МСКП Пшенці О.В.   вийти на місце і з’ясувати питання стосовно аварійного дерева. На друге питання щодо відновлення руху кільцевого автобусу, заявниці роз’яснено що автобус придбано, наразі стоїть питання щодо його страхування, до 01 листопада повинен вийти в рейс.

2 – від гр. Носової Ольги Миколаївни, яка звернулася з питання протікання даху. Присутня на «Прямій лінії» Злобіна Л.І. пояснила, що ремонт даху в поточному році був виконаний, протягом тижня вийдуть на місце та усунуть недоліки.

3 – від гр. Носової Ольги Олександрівни, щодо навчання учнів 5,6 класів в І зміну в ЗОШ № 1. Заявниці надано роз’яснено що учбовий процес в школах організовано відділом освіти Артемівської РДА. Міська рада прикладає всі зусилля для організації  ремонту в 2-х класах ЗОШ № 1, щоб учні змогли навчатися у першу зміну.

4 – від гр. Андрєєвої Лариси Євгенівни, щодо засипки ярка по вул. Матросова. Заявниці роз’яснено  що роботи будуть проведені, наразі йдуть перемови з придбання щебеню.

5 – від гр. Тюренкової Ніни Григорівни, щодо вуличного освітлення та відновлення руху кільцевого автобусу. На момент дзвінка заявниці вуличне освітлення було відновлене,  щодо відновлення руху кільцевого автобусу, заявниці роз’яснено що автобус придбано, наразі стоїть питання щодо його страхування, до 01 листопада повинен вийти в рейс.