Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПРЯМА ЛІНІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 05.01.2018

На «Прямій лінії» міського голови

5 січня поточного року відбулася «Пряма лінія» міського голови Масюженка В.А.

В цей день надійшло чотири дзвінка:

1 – від гр. Серокурової Оксани Вікторівни, яка звернулася з питання протікання даху. Присутній на «Прямій лінії» Злобіній Л.І. надано доручення вийти на місце та усунути недоліки.

2 – від гр. Барсукової Берути Йосифівни, два питання: стосовно вивозу сміття з площадки білі ФОП Кутовий та прибирання і благоустрою прилеглих територій біля магазинів та на «Новій пошті». На момент дзвінка заявниці сміття було вивезено. Начальнику відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкомі міської ради надано доручення направити листи приватним підприємствам з пропозицією вжити заходів з приведення прилеглих територій до порядку.

3 – від гр. Белік Любов Миколаївни, щодо проведення світла до підвалу. Присутній на «Прямій лінії» Злобіній Л.І. надано доручення провести світло в підвал.

4 – від гр. Кузьменко Ніни Іванівни, два питання: стосовно вуличного освітлення по вул. Пушкіна, Гоголя, Енергетиків, Суворова та  щодо ремонту сходин біля ощадкаси і встановлення перил на сходах через канаву. З першого питання заявниці надано пояснення що підключення освітлення відбудеться в березні поточного року (затримка за РЕС. Не має технічних умов). З другого питання надано доручення заступнику міського голови Копиці М.Г. з’ясувати це питання та доповісти про хід виконання робіт.