Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Оголошено конкурс на участь у програмі малих грантів від Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Оголошено конкурс

Сіверська міська рада повідомляє, що громадська організація "Фонд розвитку громади" оголошує про прийом заявок на участь у програмі малих грантів від Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для заохочення і підтримки громадської активності молоді.
   У програмі малих грантів можуть взяти участь як зареєстровані молодіжні громадські організації та об'єднання, так і ініціативні групи. В рамках програми будуть виділені кошти для реалізації молодіжних проектів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу, залучення до моральних і культурних цінностей, розвиток масового спорту серед молоді, збереження природи та екологічне виховання, розвиток волонтерства та інші види діяльності, спрямовані на підвищення активності молоді у вирішенні суспільних і молодіжних проблем.
   Організація або ініціативна група, яка бажає взяти участь в програмі, направляє короткий опис свого проекту, заповнивши бланк заяви http://bit.ly/grant_UNICEF
   Успішні пропозиції отримують фінансування у вигляді оплати витратних матеріалів для діяльності в сумі до 20 тис. грн.
   Загальний бюджет конкурсу - 350000 грн. Перший тур прийому заявок - до 19 лютого, другий тур - до 16 квітня.
Вимоги до отримання фінансування:
•    Заявки на проведену раніше діяльність або понесені витрати не приймаються.
•    Малі гранти не призначені для покриття поточних операційних витрат організації -заявника.
•    Діяльність, на виконання якої було виділено грант, повинна початися протягом 10 днів після отримання листа-підтвердження, і завершитися в терміни, достатні для підготовки та подання підсумкового звіту.
•    Ніяких обмежень по кількості заявок від ОДНІЄЇ організації-заявника немає. Однак програма дозволяє заявнику одночасно мати тільки один активний грант, ніякі додаткові малі гранти не будуть надаватися.
Під час конкурсного розгляду будуть враховуватися:
-Актуальність проблеми, на вирішення якої спрямовано проект, відповідність цілям і пріорітетам конкурсу;
-Реалістичність, креативніеть, конкретність і досяжність результатів;
-    Оригінальний спосіб запропонованого вирішення проблеми; -Ефективність використання ресурсів проекту;
-    Залучення до проекту інших людей.
Хто може взяти участь у проекті; групи молодих людей у віці від 10 до 24 років, які проживають на території Донецької області в містах: Краматорську. Дружківці, Костянтинівці та Костянтинівському районі, Торецьку, Бахмуті та Бахмутському районі,  Авдіївці та Ясинуватському районі, а також для всіх населених пунктів
Луганської області.
З запитаннями звертайтесь за телефоном: +380505011967 Ломакіна Юлія. Виходячи з вищезазначеного, просимо долучатися до участі у програмі малих грантів від Міжнародного дитячого фонду 00Н (ЮНІСЕФ), що дасть можливість залучити додаткові кошти до реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» щодо створення інноваційних центрів розвитку для молоді та дітей у містах та районах, територіально об'єднаних громадах Донецької області.