Опитування

В рамках оцінки потреб Центр міжнародного приватного підприємництва проводить опитування власників малих та середніх підприємств (МСП) щоб почути про їх досвід, проблеми, думки щодо нинішньої ситуації бізнесу в Україні та відбудови і компоненту доброчесності в ній; проте першочергово цікавлять потреби (як в короткостроковій так і довгостроковій перспективі) та пропозиції, поради донорам для врахування при формуванні програм донорської допомоги.

Сіверської МВА прийняла участь у форумі-практикумі «Відбудова в дії» в рамках виставки Aquatherm Kyiv та KyivBuild Ukraine.

16.05.2023 працівники Сіверської міської військової адміністрації прийняли участь у форумі-практикумі «#Відбудовавдії» в рамках виставки Aquatherm Kyiv та KyivBuild Ukraine.

До дня вишиванки

До дня вишиванки СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ організувала в місті Кривий Ріг для дітей Сіверської громади похід у кінотеатр на перегляд мультфільму «Мавка. Лісова пісня».