День  відкритих  дверей  в Терцентрі  Сіверської  міської  ради

3 вересня  2018 року,  з  нагоди  відкриття  відділення  денного  перебування  на  30  осіб,  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  проведено  День  відкритих  дверей.

На  урочистий  захід  завітали  почесні  гості  - голова  Сіверської  об’єднаної  громади В.А. Масюженко  та  заступник  голови  Сіверської  міської  ради (ОТГ)  А.Л. Левицька.   Василь  Анатолійович  привітав  усіх  присутніх  з  цією  радісною  подією  і  вручив  подарунок.

Програма  Дня  відкритих  дверей  Терцентру  Сіверської  міської  ради  була  насиченою.   До  уваги  гостей  представили  екскурс-презентацію  «Знайомтеся! До  Ваших  послуг  відділення  денного  перебування», провели   психологічну  практику  «Топ-10  слів, які  притягають  удачу».  В  цей  день  розпочав  свою  роботу  консультпункт. Про  зміни  в  законодавстві  щодо  надання  житлових  субсидій розповіла  провідний  спеціаліст  соціального  захисту  населення  відділу  соціально-правової  політики  виконкому  міської  ради  В.В. Фоменко. «У  колі  друзів» за  чашкою  запашного  чаю  присутні  ближче  познайомилися  один  з  одним. В  цей  же  день  перше  заняття  клубу  «Господарочка» розпочало  свою  роботу  «Університету  ІІІ  покоління». На  закінчення  Дня  відкритих  дверей  всі  бажаючі  змогли  позайматися  на  тренажерах, пройти сеанс  масажу  в  масажному  кріслі, виміряти  артеріальний  тиск.