ЧЕРГОВА  НАРАДА  КОЛЕКТИВУ
ТЕРЦЕНТРУ  СІВЕРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

29 серпня  2018 року  на  черговій  нараді  колективу  Терцентру  Сіверської  міської  ради, яка  традиційно відбулася  в  останню  середу  місяця,  було  розглянуто  ряд  важливих  питань.

Соціальні  робітники  звітували  про  підсумки  своєї  роботи  за  серпень  місяць та  винесли  на  розгляд  колективу  важливі  питання, які  в  обов’язковому  порядку  необхідно  буде  вирішити  в  найближчий  час з  метою  покращення  умов  проживання  деяких  громадян – отримувачів  соціальних  послуг. Про  виконання  Плану  підготовки  комунальної  установи  до  осінньо-зимового  періоду  повідомила  директор  територіального  центру  Тетяна  Саржевська. Вона  також  провела  інструктаж  з  правил  техніки  пожежної  безпеки. Про  відкриття  у  вересні  2018 року відділення  денного  перебування  проінформувала  його  завідувач  Галина  Біленко. Колективно  було  розглянуто  питання  про  надання  на  розгляд  організаційного  комітету  кандидатури  для  нагородження  на  День  міста-2018  в  номінації  «Кращий  працівник  соціальної  сфери». В  розділі  різне привітали  з  днем  народження  працівників  Терцентру, які  народилися  у  серпні  місяці. А також  розглянули  важливе  питання  щодо  організації  в  установі  мультидисциплінарної  команди, яка  розширить  спектр  надання  соціальних  послуг.