1 ЧЕРВНЯ  в дошкільному навчальному закладі №2 комбінованого типу «Світлячок» Сіверської міської ради відбулося свято до Дня захисту дітей. Свято пройшло в піднесеному настрої. День розпочався із зустрічі з кумедними клоунами, які вітали дітей подарунками (кульковими собачками). Навкруги лунала весела музика та пісні. Потім  клоуни закликали всіх до веселої ранкової гімнастики. Далі на вихованців чекала захоплююча розвага, в ході якої  дітки  співали пісні, розповідали вірші,  танцювали, приймали участь у різноманітних музичних та спортивних конкурсах.  В дошкільний заклад на свято завітало Літо, яке  запросило їх до рухливих ігор, принесло багато загадок та різноманітних цікавинок . Атмосфера свята була радісною. Маленькі розумнички з великим задоволенням приймали у ньому участь. В кінці свята  на всіх діток чекали гостинці.