Зрелость – это  мудрость  и  клад,

Это  фонд  золотой

Это  россыпь  таланта,  горенье,  огонь,

Это  наши  Атланты, им  не ведом  покой

31 жовтня 2013 року в Сіверський ЗОШ №3 відбулась урочиста презентація книги «Золотий фонд освіти Артемівського району», присвячена ювілейній даті в житті Артемівщини - його 90-річчю.

Випуск книги  «Золотий  фонд освіти  Артемівського  району» - перший досвід видання книги про людей, що працювали поряд з нами,  про тих, хто  реалізував свій творчий потенціал  та  досяг значних результатів в обраній справі. Автор  ідеї,  керівник  проекту - Василенко Світлана  Олександрівна, начальник відділу освіти Артемівської райдержадміністрації.

На святі були присутні Данилов Віктор Миколайович, голова Артемівської райдержадміністрації, Грек Віктор Васильович, заступник начальника відділу освіти АРДА, Заморська Тетяна Михайлівна, голова Артемівської районної організації профспілки працівників освіти і науки  України, Гатченко Світлана Вікторівна, виконуюча обов’язки  голови Сіверської  міської  ради, вихователі, директори шкіл, вчителі, ветерани педагогічної  праці.

Яскраво та піднесено всіх присутніх привітали вихованці хореографічних гуртків Артемівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, учні Званівської  та Сіверських шкіл № 1, 2, 3.

Педагогічні працівники, занесені до книги «Золотий фонд освіти Артемівського району» та присутні на святі отримали примірники книги.

Артемівський  район  має  повне  право  пишатися  видатними  особистостями.

Шевченко В.Б., заступник директора

Артемівського районного ЦДЮТ