Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Негода не застала зненацька!

Починаючи з 20-х чисел січня 2018року, особливо 23-24 січня, у

м. Сіверську випала велика кількість опадів у вигляді снігу. Були занесені снігом вся проїжджа частина, пішохідні доріжки та тротуари. Сильний вітер лише ускладнював і так непросту ситуацію, утворюючи місцями заметілі. Висота снігового покриву місцями сягала 30-40см.

В результаті чого, у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Сіверської міської ради, у ПП «Донжилсервіс» та у Сіверське міське спеціалізоване комунальне підприємство (СМСКП) надійшло багато скарг від мешканців громади з проханням очистити вулиці і тротуари від снігу.

Сіверська міська рада на даний час, нажаль не володіє спеціалізованою технікою для розчистки від снігових заметів, але на це прохання відгукнулись організації і підприємці Сіверської ОТГ, які володіють даною технікою.

Для очищення проїзної частини від снігу виїхало близько 9 одиниць техніки. Даний транспорт був предоставлений такими організаціями, як:

СФГ «Оберіг» ( керівник Шимоняк А.І.), СФГ «Максімус-1»( керівник Пластун Ю.Ю.), ТОВ «Тайвань» ( керівник Ворона Ю.А.), СФГ «Рой»

( керівник Соколенко В.І.),  Сіверська  дільниця ВО «Краснолиманська тепломережа ( директор Корзюков Г.В.), ПрАТ «Полтавське ХПП» (директор Хрєнов С.М.), СФГ «Обрій» (керівник Бабенко С.В.), СФГ «Прометей» (керівник Журавльов О.М.), ФГ «Колос» ( керівник Тіщенко О.Г.).

Надавали паливо для заправки спеціалізованої техніки такі підприємства, як: ТОВ «Сіверський цегельний завод» (керівник Ванханін П.І.), СФГ «Прометей» (керівник Журавльов О.М.), а депутат Коцарь В’ячеслав Евгенович окрім того, що надавав паливо, ще й безпосередньо приймав участь у розчищенні вулиць від снігу, контролюючи роботу транспорта по вулицям селища Чоргогорівка.

Завдяки ПП «Донжилсервіс» та Сіверському МСКП

(дир. Пшенка О.В.) на розчищення тротуарів та пішохідних доріжок вийшло близько 10 двірників, на посипку доріг і прибудинкових територій було використано близько 30т піску, 20т шлаку і 0,25т солі.

Спираючись на вищесказане, Сіверська ОТГ від імені співробітників і мешканців громади  висловлює велику подяку всім учасникам, які прийняли участь у вирішенні даної проблеми і сподіваємось на подальшу співпрацю з ними.