Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

До відома керівників фермерських господарств. Розпочата програма закупівлі озимих зернових врожаю 2018р

До відома керівників фермерських господарств

Міська рада повідомляє, що з 16 жовтня 2017 року  Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) розпочала програму закупівлі озимих зернових   врожаю 2018р. Рекомендована мінімальна партія товару 100,0 тонн, термін поставки до 01 вересня 2018 року.

Попередня оплата – 3,0 тис.грн. з урахуванням ПДВ (жовтень –грудень 2017р.). Відсоток за користування коштами: 12,5% річних (поставка на філії ПАТ «ДПЗКУ») та 14,0% річних (поставка на зернові склади, що не належать ПАТ «ДПЗКУ»). Остаточний розрахунок здійснюється після поставки на зерновий склад всієї партії законтрактованого зерна (липень-вересень 2018 року).

Зацікавленим аграріям рекомендуємо звернутися за більш детальнішою інформацією,   консультацією та щодо основних умов закупівель озимих зернових культур 2018р. за тел. (044) 206 – 15 – 71, або  звернутися на ел.адресу: forward@pzeu.gov.ua.

Бажаючих укласти форвардний договір з ПАТ «ДПЗКУ» інформувати департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації на електронну адресу: 02.03@agro .dn/go. ua.