Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Відділ комунального господарства, землекористування та екології ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту

Відділ комунального господарства,

землекористування та екології

про оприлюднення регуляторного акту виконкому Сіверської міської ради

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняттяпропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, 01.06.2016 виконком Сіверської міської ради оприлюднить проект рішення виконкому Сіверської міської ради «Про затвердження тарифів на вивезення та розміщення на полігоні твердих побутових відходів для мешканців багатоквартирних будинків житлового фонду м. Сіверська».

З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись щоденно в відділі соціальної та правової політики (тел. 5-20-40), відділі комунального господарства, землекористування та екології (тел. 5-31-48) та на дошці оголошень виконкому Сіверської міської ради за адресом:  м. Сіверськ, вул. Центральна,8, а також на сайті Сіверської міської ради.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб по проекту рішення виконкому Сіверської міської ради будуть прийматися протягом одного місяця з дати публікації в Сіверській міській раді за вищевказаною адресою.