Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Зустріч робітників виконкому ради та фізичних осіб-підприємців

В Сіверській міській раді 30.06.2017 за ініціативою міського голови відбулася зустріч робітників виконкому ради та фізичних осіб-підприємців. Треба зазначити, що це була перша зустріч з дня проведених виборів 30.04.2017, яка пройшла в привітній атмосфері. В залі засідань  міської ради було тісно тому, що  бажаючих вислухати думку новообраного міського голови Масюженка Василя Анатолійовича  стосовно правової форми ведення   господарської діяльності фізичними та юридичними особами на території Сіверської об’єднаної громади, було чимало.

Міський голова   звернувся до всіх присутніх в залі,  хто  здійснює господарську діяльність, з вимогою    своєчасно  та в повному обсязі сплачувати податки; офіційно працевлаштувати найманих осіб; перераховувати, не занижуючи,   акцизний збір з ліцензійного товару; впорядкувати справи з землею – укласти угоду на користування землею чи викупити її.  Якщо  будуть мати місто випадки порушення законодавства в сфері господарської діяльності, міська рада звертатиметься до компетентних органів з метою викорінення таких порушень.

Також, голова міської  ради Масюженко В.А. запропонував всім фізичним особам-підприємцям, які  здійснюють господарську діяльність в стаціонарних об’єктах та керівникам підприємств приділити увагу зовнішньому вигляду магазинів та прилеглим   територіям: провести косметичні ремонти споруд, облаштувати підходи,  здійснити озеленення та не допускати росту карантинних рослин.

Голова ознайомив присутніх з планами громади щодо ремонту доріг в місті, оптимізації теплопостачання багатоповерхових будинків, з програмою ООН по залученню коштів іноземних донорів на втілення  громадських проектів на розвиток малого і середнього бізнесу.