Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Друга щорічна премія соціальних проектів Social Project Awards

Сіверська міська рада (ОТГ) повідомляє

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України за підтримки компанії «Цитрус». Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Основна мета – розповісти про проекти всій країні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує всі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином – почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок  на сайті премії починається народне онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, екологія, ідея, культура, екологія,урбаністика, волонтерство.

Для участі у другій  щорічній премії соціальних проектів Social Project Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням:https://awards.org.ua/.

За  детальнішою інформацією можна звертатися за телефоном: (093) 100 73 76.