Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Сіверська міська рада інформує  Вас про можливість використання новітнього сервісу Державної служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця» (посилання https://www.dcz.gov.ua/cabinet) - це сервіс, на платформі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на оперативне інформування служби зайнятості про вакансії та підвищення рівня взаємодії роботодавців із службою зайнятості.

В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість оперативного подання звітів за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі і уточнювальних, із подальшим обов’язковим підтвердженням на паперовому носії.

З нагоди нагадуємо, що кожної середи о 10 та о 14 годинах в Бахмутському міському центрі зайнятості відбуваються інформаційні семінари з питань законодавства про зайнятість населення, послуг служби зайнятості, заохочення роботодавців, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб, а відтепер і тренінги щодо користування сервісом «Електронний кабінет роботодавця», підготовки до участі у  грантових проектах що діють на території Донецької області.

Пропонуємо відвідати вказаний захід у зручний для Вас час.

З метою встановлення зворотного зв’язку та подальшого супроводу, у разі зацікавлення щодо участі у тому чи іншому проекті, просимо  оперативно проінформувати Бахмутський МЦЗ відповідно до закріплення  (контактні телефони 43-11-61, 099-043-77-51).