Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

З Днем Національної поліції України!

Шановні працівники Національної поліції України, ветерани правоохоронних органів!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Саме ви – правоохоронці покликані завжди стояти на захисті прав та свобод, прикладати максимум зусиль для того, щоб буква закону держави, завжди втілювалась у повсякденному житті наших громадян.

Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою – протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Завдяки відповідальному ставленню, вмінню долати труднощі, ви поступово і впевнено, не словом, а ділом втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

Вітаю всіх вас в цей святковий день, щиро бажаю вам успіхів та плідної праці на благо народу України. Нехай це свято надасть вам натхнення, професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої незалежної Держави.

Сердечно бажаю вам миру, міцного здоров’я, благополуччя та професійних успіхів!

З повагою, міський голова   В.А. Масюженко