Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Інформаційне повідомлення

Відділ освіти Бахмутської райдержадміністрації проводить  громадське обговорення проекту рішення Бахмутської районної ради «Про припинення діяльності  Дронівської загальноосвітньої школи І ступенів Бахмутської районної ради Донецької області шляхом ліквідації».

Варіанти вирішення питання:

1. Підтримати проект рішення Бахмутської районної ради «Про припинення діяльності  Дронівської загальноосвітньої школи І ступенів Бахмутської районної ради Донецької області шляхом ліквідації».
  2. Не підтримувати проект рішення Бахмутської районної ради «Про припинення діяльності  Дронівської загальноосвітньої школи І ступенів Бахмутської районної ради Донецької області шляхом ліквідації».

Текст проекту рішення опубліковано на офіційному сайті відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації   Osvita-artay.ucoz.net.

Запрошуємо мешканців села Дронівка та Сіверської ОТГ, представників Сіверської міської ради, Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації прийняти участь в обговоренні.

Наслідки проведення в життя рішення:  створення належних умов для здобуття якісної освіти учнями Дронівської загальноосвітньої школи І ступенів та упорядкування мережі загальноосвітніх навчальних закладів району.

Публічне обговорення відбудеться за адресою: 84521, Донецька область, Бахмутський район, село Дронівка, вулиця Шкільна, 6, 02.07.2018 о 15.

Порядок участі в обговоренні:

1. Виступ начальника відділу освіти Бахмутської РДА
  2. Виступ Сіверського міського голови
  3. Виступи представників громадськості
  4. Підведення підсумків обговорення

Письмові пропозиції та зауваження приймаються у вільній формі з 14.06.2018 по 28.06.2018 за поштовою адресою: 84500, Донецька область, м. Бахмут, вул. Василя Першина, 9 та за електронною адресою: osvita-artray@ukr.net.

Консультації можна отримати за адресою: 84500, Донецька область, м. Бахмут, вул. Василя Першина, 9 та за телефоном (0627) 44-65-62.

Відповідальна особа: Грек Віктор Васильович – начальник відділу освіти.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені 02.07.2018 на  офіційному сайті відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації   osvita-artray@ukr.net.