Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Семінар-тренінг Використання альтернативних методів вирішення спорів /конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації.

НАВЧАЛЬНI ЗАХОДИ

Організатор: Донецька ТПП

Місце проведення: Краматорськ, вул.Ярослава Мудрого, 48А, 3-й поверх, конференц-зал,

Форма проведення: Семінар Час початку заходу : 10:00

Загальний час заходу: 4 години

Контактна особа: Жорник Олена Миколаївна

Контактний телефон: 050-460-77-71

Контактний e-mail : elena.zhornyk@gmail.com

Місце і дата проведення: Краматорськ – 31 травня; Маріуполь – 7 червня.
Цільова аудиторія: представники бізнесу (юристи, менеджери, та інш.), громади, судової влади, ЦЗ, які за родом діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.
Кількість: 20 осіб
ПРОГРАМА семінару.
Мета семінару: ознайомлення і впровадження сучасних, більш ефективних механізмів вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах; досягнення покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.
Основними завданнями бізнес-семінару є:
- ознайомитись з альтернативними засобами вирішення спорів/конфліктів без звернень до судових органів (у т.ч. медіація), їх відмінності та ефективність;
- ознайомитись з існуючими механізмами вирішення спорів/конфліктів;
- розвинути практичні навички вирішення спорів/конфліктів на основі тренувальних кейсів;
- закріпити навички в форматі ділової гри.
- використання бізнесом та громадськістю в регіоні медіації в якості засобу вирішення спорів/конфліктів мирним шляхом
Тренери:
1. Жорник Олена Миколаївна - директор Центру медіації Донецької ТПП, юрист, адвокат, медіатор, психолог; має сертифікат «Бізнес-медіатор ТПП» (Академія Мюнхенської ТПП), сертифікати «Базові навички медіатора» (Академія адвокатури України м.Київ) та ін. .
2. Манойло Олександр Володимирович - начальник відділу міжнародних зв'язків та розвитку підприємництва Маріупольського відділення Донецької ТПП. У 2016-2017 роках пройшов навчання в Українському Центрі Медіації при КМБШ м. Київ по програмі промислово-торговельної палати Мюнхена і Верхньої Баварії і отримав кваліфікацію «Бізнес-медіатор ТПП».