Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ОГОЛОШЕННЯ

За підтримки Покровської міської ради, громадської організації «Український донецький куркуль», молодіжної бізнес платформи «Залік» у рамках проекту ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» «Бізнес-інкубатор»

26 травня 2018 року

у залі Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка за адресою: Донецька область, м. Покровськ, вул. Європейська, б.22 (з 10:40 до 17:00) буде проведено перший бізнес-інкубатор регіонального рівня.

Запрошуються на відкриті лекції власники малого та середнього бізнесу, підприємці-початківці та активні люди, які тільки-но замислюються над власною справою, учасники регіонального конкурсу «Український донецький куркуль» та активна молодь.

Участь у заході безкоштовна, кількість учасників обмежена, тому міська рада просить попередньо зареєструватися за посиланням: