Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

«ДИКЕ ПОЛЕ. ШЛЯХ ДО ЄВРОПИ»

Міська рада повідомляє, що при підтримці Донецької обласної державної   адміністрації,    обласної   військово-цивільної адміністрації

02 червня 2018 року

відбудеться історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле. Шлях до Європи». Фестиваль буде проходити на межі охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні могили», що на території Нікольського району Донецької області.

В рамках фестивалю: реконструкція історії України у різних історичних періодах, проведення презентації туристичних маршрутів від міст та районів області, показові виступи українського козацтва, презентація національних страв, майстер-класи майстрів декоративно-прикладного мистецтва та багато іншого.

Запрошуються переможці програми «Український донецький куркуль» та всі бажаючі фізичні особи-підприємці прийняти участь у зазначених заходах.

Заявку щодо участі в фестивалі «Дике поле. Шлях до Європи» просимо надати до 28 травня 2018 року до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому міської ради (тел.050 934 60 71).