Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Про оголошення чергового конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємства

Міська рада повідомляє, що 17 травня 2018 року відповідно до розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів» оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Детальну інформацію розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13.00 години 05 червня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресом: м. Краматорськ, вул. Б.Хмельницького, 6, каб. 412.

Проведення конкурсного відбору заплановано на 19 червня 2018р.

УВАГА! При написанні бізнес-планів особливу увагу необхідно приділяти ключовим показникам фінансово-господарської діяльності (прибуток, рентабельність, термін окупності, кількість робочих місць, рівень заробітної плати тощо), наявності їх в бізнес-плані та обґрунтованості розрахунків