Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

До уваги постраждалих від нещасних випадків!

Щорічно Фондом соціального страхування України проводиться Всеукраїнська спартакіада серед осіб з інвалідністю, отриманою на виробництві, «Сила духу». Метою проведення змагань є підтримка у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство.

Відбірні регіональні змагання шостої Всеукраїнської спартакіади  «Сила духу» в Донецькій області відбудуться 13 червня 2018 року у м.Бахмут на базі комунальної установи спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург». Всеукраїнські фінальні змагання будуть проходити з 11 по 15 вересня 2018 року у м.Ужгород на базі спортивного комплексу «Юність».

Змагання будуть проводитись з наступних видів спорту:

-  Армспорт (серед чоловіків),

-  Бомбаскет (кидання м’яча в баскетбольне кільце) (серед чоловіків і жінок),

-  Гирьовий спорт (чоловіки),

-  Дартс (чоловіки і жінки),

-  Настільний теніс (чоловіки та жінки),

-  Шахи.

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області запрошує потерпілих на виробництві  прийняти участь у складі команди Бахмутського відділення в регіональних змаганнях шостої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

За довідками звертатись до Бахмутського міського відділення за адресою:

вул. Незалежності, 41 кабінети № 5, 6  або за телефоном: (0627) 44-78-43.

Бахмутське міське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України

в Донецькій області