Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»!

Шановні мешканці Сіверської громади!

ДАВАЙТЕ РАЗОМ ПІДТРИМАЄМО ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»!

У період з 2 по 22 квітня по всіх регіонах України проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна  акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Почуй світ».

Головною метою цього суспільно-важливого доброчинного проекту, що успішно реалізується вже тринадцятий рік поспіль, є збір коштів для дітей із вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для обласних дитячих лікарень.

Представники ВБФ «Серце до Серця» публічно заявляють, що вся сума витрачається виключно на реалізацію Програми, не зважаючи на те, що закон дозволяє благодійним фондам витрачати певний відсоток, зібраних ними коштів на свої потреби. Це означає, що не взято жодної копійки із зібраних під час Акції грошей для покриття витрат, які не стосуються затвердженої Програми. За словами молодих ентузіастів, це зроблено спеціально, щоб кожен, хто віддає свої, хай навіть невеликі, гроші на допомогу дітям був впевнений, що вони докладно до копієчки підуть саме для реалізації заявленої мети. Закуплене медичне обладнання позначається штрих - кодами і передається дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всі діти обслуговуватимуться на ньому безкоштовно.

З метою якісної підготовки та проведення Акції в на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада)  видано розпорядження міського голови, затверджено склад організаційного комітету із залученням профільних структурних підрозділів міської ради у галузі освіти, молоді, спорту, культури.

На засіданні Оргкомітету  вирішено забезпечити цілковите сприяння у проведенні суспільного проекту, а відтак – відповідально здійснювати його загальноміську організацію.

Звертаємося до мешканців Сіверської громади  із проханням власним коштом підтримати та допомогти дітям із вадами слуху.

Надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно — важливого благодійного проекту.

«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова…

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «м. Сіверськ Донецької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання ».

У разі виникнення додаткової інформації можете звертатися до відділу соціально-правової та внутрішньої політики виконкому міської ради:

• Левицька Ганна Леонідівна – 095-533-39-37
  • Ревака Юлія Сергіївна- 099-453-06-49

Сподіваємося на активну загальноміську підтримку цієї Акції!

Відділ соціально-правової та внутрішньої політики виконкому міської ради