Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

День Бахмутського міського відділення пройшов в Сіверській та Званівській об`єднаних територіальних громадах

19 березня 2018 року в Сіверській та Званівській об`єднаних територіальних громадах працівниками Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області організовано День Бахмутського міського відділення.

Цього дня начальник відділення Т. Чумаченко провела виїзний прийом потерпілих на виробництві та застрахованих осіб  – жителів Сіверської та Званівської ОТГ. Особи з інвалідністю, які звернулися за роз’ясненнями щодо змін в законодавстві про індексацію грошових доходів населення, отримали вичерпні пояснення.

Для бухгалтерів та голів комісій із соціального страхування підприємств, організацій, установ громади проведено семінар на тему: «Основні питання при наданні допомоги по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування України», - у ході якого заступник начальника відділення – начальник відділу роботи з потерпілими І. Доленко та завідувач сектору матеріального забезпечення відділу роботи з потерпілими   О.Лещенко  ознайомили присутніх з вимогами до надання заяв-розрахунків щодо фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення та складання звіту за формою 4-ФСС з ТВП по коштах Фонду. У ході семінару обговорено основні питання, що виникають при нарахуванні допомоги по тимчасовій непрацездатності та по вагітності та пологах.

Начальник відділення Т. Чумаченко та головний спеціаліст відділу з організації медичної реабілітації О. Ромах в рамках круглого столу провели зустріч з медичними працівниками громади, під час якої обговорили питання взаємодії лікувальних установ та Бахмутського міського відділення щодо надання соціальних послуг з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду згідно з постановою правління Фонду  від 13.07.2017 № 39.

Крім того, учасники заходу зустрілися із застрахованими особами, що перебувають на стаціонарному лікуванні в терапевтичному та хірургічному відділеннях Сіверської міської лікарні, та надали роз`яснення щодо забезпечення реабілітаційним лікуванням.

Для відповідальних осіб з охорони праці підприємств, організацій громад заступником начальника відділення Т. Солод  та страховим експертом з охорони праці В.Кириченко була проведена робоча нарада з питань профілактики виробничого травматизму.

Проведені заходи спрямовані на налагодження взаємозв’язку між членами новостворених громад та Фондом соціального страхування України з метою оперативного донесення змін у соціальному страхуванні до застрахованих осіб та потерпілих на виробництві, своєчасності проведення виплат, надання соціальних послуг тощо.

Бахмутське міське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України

в Донецькій області