Сіверська міська громада

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ

РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

ВИКОНКОМУ СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, виконком Сіверської міської ради оприлюднює проект рішення виконкому Сіверської міської ради «Про затвердження тарифів на вивезення та розміщення на полігоні твердих побутових відходів для населення, підприємств та бюджетних установ м. Сіверська».

З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись щоденно в відділі соціальної та правової політики (тел. 5-20-40), відділі комунального господарства, землекористування та екології (тел. 5-31-48) та на дошці оголошень виконкому Сіверської міської ради за адресом:  м. Сіверськ,  вул. Леніна,8. А також на сайті Сіверської міської ради.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб по проекту рішення виконкому Сіверської міської ради будуть прийматися протягом одного місяця з дати публікації в Сіверській міській раді за вищевказаною адресою.