Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Бахмутський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану інформує

Бахмутський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області інформує.

У першому кварталі 2017 року органами державної реєстрації актів цивільного стану Бахмутського району Донецької області зареєстровано:

Народжень - 82

34 дівчинки та 48 хлопчиків.

Найпоширенішими жіночими та чоловічими іменами, які були надані дітям при державній реєстрації народження протягом першого кварталу 2017 року були:

-   Вероніка, Вікторія, Надія, Тетяна, Софія

-   Єгор, Дмитро, Давид, Іван, Ілля, Максим

Рідковживаними жіночими та чоловічими іменами є :

-    Каріна, Регіна, Уляна

-    Єлисей, Марк, Ігнат

Зареєстровано смертей – 361.

З них: чоловіків –155; жінок – 206.

Самому найстаршому з померлих минуло 94 роки, самому молодшому – 9 днів.

Шлюбів уклали за три місяці 2017 року 36 пар.

Розірвали шлюб 11 пар,  з них 10 шлюбів було розірвано у відділі ДРАЦС (умови – відсутність спільних неповнолітніх дітей та взаємна згода подружжя на розірвання шлюбу); один – за рішенням суду.

З них самий найтриваліший шлюб проіснував – 40 років, самий нетривалий лише 8 місяців.

Начальник Бахмутського районного відділу

державної реєстрації актів цивільного стану

Головного територіального управління юстиції

у Донецькій області                                                           Я.В.Носкова