Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Забезпечення охорони громадського порядку й безпеки громадян

У зв’язку з напруженою ситуацією, яка склалася у державі, з метою належного забезпечення охорони громадського порядку й безпеки громадян, попередження нещасних випадків на території м. Сіверська, враховуючи доручення голови Донецької обласної державної адміністрації від 16.12.2014 № 19/01 «Щодо заборони використання піротехнічних засобів (феєрверки)  на новорічні та різдвяні свята»,  виконкомом  міської ради прийнято від 23.12.2014 № 131 «Про заборону використання піротехнічних засобів (феєрверки) на території  м. Сіверська до  моменту  завершення антитерористичної операції».

Відповідно до даного рішення забороняється на території м. Сіверська використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів громадянами на вулицях, прибудинкових територіях, у приватних садибах, у громадських місцях міста до моменту завершення антитерористичної операції.