Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Оголошення про конкурс на визначення виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

З метою створення та підтримання конкурентного середовища та впровадження більш ефективного ринкового механізму в житловому господарстві м. Сіверська на підставі Закону України «Про житлово-комунальні послуги»   оголошується конкурс по залученню підприємств, незалежно від форм власності, для надання житлово - комунальних послуг, крім газо- та електропостачання (далі - конкурс ), у житлових будинках які відносяться до комунальної власності територіальної громади м. Сіверська  (далі – житлові будинки) з визначення виконавця :

- послуги для населення з утримання будинків, споруд та прибудинкової території м. Сіверська, а саме:

1. Прибирання прибудинкової території домоволодінь.

2. Перевірка та обслуговування дим вентиляційних каналів.

3. Освітлення місць загального користування, підкачування води (без урахування електролампочок).

4. Обслуговування внутрішньо будинкових мереж (без внутрішньо – квартирних робіт).

5. Поточний ремонт несучих  та захисних конструктивних елементів будинків.

1. Організатор конкурсу:

–        найменування організації: Сіверське міське спеціалізоване комунальне підприємство

–        місцезнаходження: м. Сіверськ, вул. Артема, 3.

Особи, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

1)      прізвище: Стеценко Костянтин Анатолійович

посада: директор Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства.

2)      прізвище: Масюженко Василь Анатолійович

посада: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

3)      прізвище: Пшенка Олександр Валерійович

посада: начальник відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради

Номери телефонів: 5-21-22, 5-31-48,

2.  Заявки на участь в конкурсі приймаються за адресою: м. Сіверськ, вул. Садова, 38.

3.  Конкурс проводиться  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року за № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг».

4.  Конкурсна документація надається учасникам конкурсу за місцезнаходженням організатора (м. Сіверськ, вул. Садова,  38) протягом трьох робочих днів після подання заявки про участь у конкурсі, поштою або особисто представнику учасника з описом отриманих документів.

5.  Учасник конкурсу, який отримав конкурсну документацію, надає в комісію з проведення конкурсу конкурсну пропозицію, яка надається за місцезнаходженням організатора, безпосередньо або поштою та опис наданих документів.

6.  Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 19 січня 2015 року.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 19 січня 2015  року о 10.00 годині за адресою: м. Сіверськ, вул. Садова, 38).

7. Перелік будинків і спору та прибудинкових територій, що передаються для    обслуговування переможцю конкурсу додається.