Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Про скликання першої сесії (друге пленарне засідання) Сіверської міської ради 7-го скликання

07 липня  2017 року о 09.00 в залі засідань міськради відбудеться  перша сесія (друге пленарне засідання) Сіверської міської ради 7-го скликання.

На порядку денному питання:

1. Про затвердження Регламенту роботи Сіверської міської ради 7-го скликання.

2. Про затвердження Положення про постійні комісії міської ради 7-го скликання.

3. Про   утворення постійних комісії міської ради.

4. Про затвердження складу постійних комісії міської ради 7-го скликання

5. Про затвердження голів постійних комісії міської ради

6. Про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

7. Про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

8. Про затвердження на посаду керуючого справами виконкому міської ради.

9. Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сіверської міської ради.

10. Про визначення персонального  складу виконавчого комітету Сіверської міської ради.

11. Про визначення уповноваженої особи на здійснення нотаріальних дій на території Сіверської міської ради.

Міський  голова                                                   В.А. Масюженко