Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Опис проекту МБФ «Карітас України» «ГРАНТИ НА ПІДТРИМКУ ПРИВАТНОГО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА». CRS

Міжнародний Благодійний Фонд «Карітас України» оголошує про початок проекту «Гранти на підтримку приватного сільського господарства» в Донецькій області.

Мета проекту: відновлення джерела існування внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення, які проживають в сільській місцевості шляхом розвитку приватного сільського господарства.

В рамках проекту на одне домогосподарство виділяється сума від 7 500 до 25 000 грн на відновлення або розвиток власного сільського господарства з метою забезпечення себе необхідними продуктами харчування на тривалий період.

Заявки приймаються до 15 березня 2018 року.

УМОВИ УЧАСТІ ТА ОБМЕЖЕННЯ

Заявку на отримання гранту можуть подати:

- Внутрішньо переміщені особи та місцеві жителі у віці від 18 до 60 років, які проживають в сільській місцевості, Олександрівського, Слов'янського, Костянтинівського, Бахмутського, Лиманського районів Донецької області;

- Без постійного джерела доходу;

- Основним джерелом продуктів для всього домогосподарства є приватне сільське господарство;

- Мають або здобувають досвід в рослинництві, вирощуванні худоби, переробленні сільськогосподарської сировини або наданні сільськогосподарських послуг;

- Які не отримували раніше гранти від МБФ «Карітас України» або інших організацій на початок, відновлення або розвиток бізнесу або сільськогосподарської діяльності.

Грант може бути витрачений на закупівлю тварин, птиці, насіння, обладнання для ведення сільського господарства, матеріали для тепличного господарства або дрібний ремонт господарчих будівель, необхідних для Вашої сільськогосподарської діяльності.

Грант не може бути витрачений на цілі, заборонені законодавством України, на оплату боргових зобов'язань, навчання і придбання нерухомості.

Кілька членів одного домогосподарства можуть подавати заявки, але відібрана, може бути тільки одна заявка з одного домогосподарства.

ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ

Щоб взяти участь в проекті, Вам необхідно заповнити заявку. Заявку можна заповнити, як у паперовій формі, так і у електронному вигляді. Заявку у паперовій формі заповніть розбірливо та передайте її представнику організації. Заявку у електронному вигляді завантажте за посиланням https://goo.gl/TQfZ6q  заповніть на комп’ютері та відправте на адресу caritasagro2017@gmail.com. Якщо заявку не вдалось завантажити надішліть нам листа та у відповідь Ви отримаєте бланк заявки.

Термін прийому заявок до 15 березня 2018 року. Заявки, отримані після цієї дати розглядатися комісією не будуть. Будь-які зміни, зокрема, кінцевих термінів подачі заявок буде оголошено додатково.

У разі надання в заявці недостовірної інформації, Фонд має право не розглядати і відхилити Вашу заявку.

УМОВИ ВІДБОРУ - детальніше