Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Увага! МОРОЗ

У зв’язку з погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря, а також з метою попередження переохолодження дітей, які бродяжать або не мають постійного місця проживання, опинились у складних життєвих обставинах за ініціативи  відділу соціальної та правової політики Сіверської міської ради проведено рейд «Сім'я» у січні місяці 2016 року на території Сіверської міської ради.

Під час рейдів було обстежено всі родини, які перебувають на обліку (8 сімей) соціальної «групи ризику» та встановлено, що в будинках, де проживають діти дотримується температурний режим, але санітарні умови потребують кращого.

Задача кожного суб’єкта соціальної роботи не залишитись осторонь проблем дітей та надати вчасно відповідну допомогу як цього вимагає чинне законодавство».