Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

Представництво Міжнародної організації з міграції реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення  в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

Завданням проекту є, з-поміж іншого, залучення широкого кола членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін..) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади; розширення спектру соціальних послуг для населення громади за місцем проживання; розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

Було оголошено конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування, з метою покращення взаємодії між членами громад та ВПО. Проект соціального згуртування запланований до впровадження у 12 областях України, однією з попередньо обраних областей є Донецька область. У кожній громаді МОМ проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада буде реалізовувати проект. В усіх громадах МОМ буде забезпечувати рівноцінну участь приймаючої громади та ВПО, чоловіків і  жінок, залучення різних членів громади, включаючи національні меншини і соціально уразливі групи населення.

З огляду на це, запрошуються громади Бахмутського району долучитися та взяти участь у конкурсі. Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб-сайті МОМ: http://www.iom.org.ua/ua/konkurs-dlya-gromad-zacikavlenih-v-uchasti-u-proekti-ua1-2017-012.

Увага! Термін подання заявок до участі у конкурсному відборі до 10 лютого 2017 року.

За довідками звертатись до відділу економіки та торгівлі Сіверської міської ради тел. 5-26-48.