Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Урочисте відкриття Проекту «Аграрні розписки в Україні»

Повідомляємо, що 08 лютого 2018 року у м. Краматорську відбудеться урочисте відкриття Проекту «Аграрні розписки в Україні», що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку) у партнерстві з Швейцарською Конфедерацією.

Зазначений захід відбудеться за адресою: м. Краматорськ, пл.. Миру, 2 (приміщення Краматорської міської ради, зал засідань). Реєстрація учасників заходу з 10.00 до 10.30, початок роботи – о 10.30.

Попередня програма:

­10:00-10:30

Кава та реєстрація учасників

10:30-10:40

Вітальне слово Голови ВЦА. Підтримка зі сторони місцевих органів влади у впровадженні аграрних розписок в області

Павло Жебрівський, Голова Донецької військово-цивільної адміністрації

10:40-10:50

Виступ представника Міністерства аграрної політики та продовольства України

Олена Ковальова, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

10:50-11:00

Виступ представника Міністерства юстиції України

Костянтин Сілкін, заступник директора Департаменту державної виконавчої служби

11:00-11:10

Виступ представника Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб

(уточнюється)

11:10-11:15

Підтримка Уряду Швейцарії у запровадженні аграрних розписок в Україні

Хольгер Тауш, Директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні (SECO)

11:15-11:20

Вітальне слово від Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні». Основні цілі та очікувані результати.

Лія Сорока, Керівник Програм з розвитку фінансування агросектору, IFC, Група Світового банку

11:20-11:30

Основні результати впровадження аграрних розписок у восьми пілотних областях. Заплановані заходи у Луганській області

Кирило Мухомедзянов, Проект IFC «Аграрні розписки в Україні»

11:30-12:00

Панельна дискусія з питань впровадження аграрних розписок у Луганській області (ключові дати, запланована діяльність, основні партнери тощо)

Коментарі Директора Департаменту АПР Донецької ВЦА, начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, та представників приватного сектору (компаній «Сингента», Монсанто, Аграрний фонд) щодо їхнього досвіду та планів подальшої роботи в області.

Модератор панельної дискусії - директор Департаменту агропромислового розвитку Донецької ВЦА

12:00-12:15

Питання та відповіді