Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів

Сіверська міська рада інформує про те. що розпочинається конкурс   на   Програму   «Малі   гранти   на   підтримку   культурних   та   освітніх проектів» на 2016-2017 роки, ініційований Посольством США в Києві. Гранти надаватимуться українським та американським організаціям, що мають статус недержавних і неприбуткових, а також фізичним особам. Максимальна сума гранту -8000 дол. США для приватних осіб та 25000 дол. США для організацій. Дедлайн -1 вересня 2017 року.

Програма має на меті висвітлювати зв'язки між Сполученими Штатами та Україною, зміцнювати двосторонні відносини та взаєморозуміння між людьми двох країн за допомо-гою культурних, мистецьких та освітніх програм. Заявки прийматимуться до 1   вересня   2017   року  та  будуть  розглядатися   щоквартально Комісією грантів Посольства США.
Тематика проектів:

Програма передбачає можливість виконання таких проектів:

-Проекти у галузі виконавського та образотворчого мистецтв, пов'язані з музикою, танцями, література, кіно, фотографією, відео.

-Проекти, що передбачають створення художніх виставок (живопис, скульптура, фотографія, артефакти, карикатура, та інші подібні проекти).

-Переклад книг американських авторів на українську мову в паперовому або електронному форматах.

-Лекції або круглі столи за участі американських експертів у галузі музики, танцю, літератури, кіно, фотографії та відео.

Лекції або  круглі  столи  за участі американських  експертів у  галузі  історії ; дипломатії,    політики,    економіки,    демократичного    та    економічного    розвитку, відповідального державного управління, підприємництва та інновацій.

-Лекції або круглі столи за участі американських експертів з питань торгівлі людьми, інтеграції переміщених осіб та надання їм соціальних послуг.

Більш детальна інформація за посиланням: http://gurt.org.ua/news/grants/36049/.