Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

До уваги фізичних та юридичних осіб Сіверської громади!

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.08.2017 №922 «Про створення оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області» утворено оперативний штабреагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території області.

Про всі спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю необхідно невідкладно інформувати територіальні підрозділи Головного управління Національної поліції в Донецькій області (служба 102), Оперативний штаб, а також департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрацій (e-mail:apr.d@dn.gov.ua, тел..: 098-00-58-051, тел..: 06264-20-121).