Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до ст. 9 та ст. 35 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  від 11.09.2003 року № 1160-ІУ повідомляємо про оприлюднення проекту рішення виконкому Сіверської міської ради «Про затвердження  Порядку розміщення телекомунікаційних мереж в багатоквартирних будинках житлового фонду Сіверської міської ради».

Зазначеним проектом рішення  передбачено вирішення питання  розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання (Інтернету, кабельного телебачення) в багатоквартирних будинках (гуртожитках), що належать до власності територіальної громади м. Сіверська»

Зауваження і пропозиції щодо проекту рішення виконкому Сіверської міської ради та аналізу регуляторного впливу надавати в письмовому вигляді за адресою: м. Сіверськ,   вул. Центральна, 8  протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення.

Контактний телефон – 5-31-48.

Перейти до документу