Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

19 лютого - День Державного Герба

Двадцять шість років тому, 19 лютого 1992 року, було затверджено Малий державний Герб України. Центральною геральдичною фігурою герба є Тризуб Володимира Великого, князя Київського.

Тризуб – це символ, який перейшов нам у спадок від предків. Вперше його було виявлено на цеглинах Десятинної церкви у Києві (986 – 996 рр.).

Це символ держави, що пройшов довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ утверджував віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.

Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля».

Вітаю Вас із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії. Україна буде державою процвітаючою де всім буде жити комфортно та з повагою один до одного.

Міський голова                                    В.А. Масюженко