Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до ст. 9 та ст. 35 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  від 11.09.2003 року № 1160-ІУ повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Сіверської міської ради «Про затвердження  Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада)».

Зазначеним проектом рішення  передбачено вирішення питання  залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території  Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада)»

Зауваження і пропозиції щодо проекту рішення Сіверської міської ради та аналізу регуляторного впливу надавати в письмовому вигляді за адресою: м. Сіверськ,   вул. Центральна, 8  протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення.

Контактний телефон – 5-31-48.

Перейти до документу