Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Підсумки роботи Бахмутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області за 2017 рік

За минулий рік складено 2184 актових записів цивільного стану.

З них:

• про народження - 363;
  • про смерть - 1432;
  • про шлюб - 310;
  • про розірвання шлюбу - 52;
  • про зміну імені – 9;
  • поновлено актових записів – 18

з них про народження - 10

Найпоширенішими жіночими та чоловічими іменами, які були надані дітям при державній реєстрації народження протягом 2017 року були:

-   Аліна, Наталя, Тетяна, Софія, Вікторія;

-   Іван, Данило, Тарас, Максим, Кирило;

Рідковживаними жіночими та чоловічими іменами є :

-   Данелія, Божена, Еріка, Домініка, Єва;

-   Гордій, Кірян, Платон, Герман, Єсеній.

Загальна кількість державних реєстрацій на підставі рішень судів, постановлених відповідно до статті 317 ЦПК, про встановлення фактів народжень, що відбулися на тимчасово окупованій території України - 3.

Загальна кількість державних реєстрацій на підставі рішень судів, постановлених відповідно до статті 317 ЦПК, про встановлення фактів смерті, що сталася на тимчасово окупованій території України - 22.

Загальна кількість укладених шлюбів в 2017 році – 310, з них:
- скористалися пілотним проектом «Шлюб за добу» - 103 пари;

Зареєстровано виконкомами міських рад:

Світлодарської міської ради Бахмутського району - 45;

Сіверської міської ради Бахмутського району – 35;

Соледарської міської ради Бахмутського району - 44;

Часовоярської міської ради Бахмутського району – 44

Кількість зареєстрованих шлюбів:
- громадян України з іноземцями - громадянами держав-членів СНД - 1;

Найпоширеніший вік у якому громадяни вступають у шлюб серед жінок-19-24 років, серед чоловіків - 30-35 років.

Розірвали шлюб 52 пари, з них 44 шлюби було розірвано у відділі ДРАЦС (умови – відсутність спільних неповнолітніх дітей та взаємна згода подружжя на розірвання шлюбу) та 8 за рішенням суду.
                Така кількість державної реєстрації розірвання шлюбу обумовлена  змінами в сімейному законодавстві. Зокрема, Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» визначено , що шлюб розірваний судом вважається припиненим з моменту набрання чинності рішенням суду про розірвання шлюбу. Тобто, рішення суду є остаточним документом . На підставі таких рішень протягом 2017 року проставлено 60 відміток про розірвання шлюбу в актових записах про шлюб.

Виконано 90 прохань, клопотань про надання правової допомоги, направлених до компетентних органів іноземних держав та отриманих для виконання,  відповідно до Конвенції про правову допомогу, підписану в Мінську 22 січня 1993 року.

Видано повторно свідоцтв про народження, про смерть, про шлюб, про розірвання шлюбу та про зміну імені – 492.

Видано витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян за 2017 рік – 738.

Прийнято керівником відділу на особистому прийомі – 31 громадянина.

Начальник Бахмутського районного відділу

державної реєстрації актів цивільного стану

Головного територіального управління юстиції

у Донецькій області                                                                                                              Я.В.Носкова