Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Засідання 12 позачергової сесії Сіверської міської ради 7-го скликання

23 лютого 2018 року об 12.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання 12 позачергової сесії Сіверської міської ради 7-го скликання.

12 позачергової сесії міської ради

23.02.2018 року

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/9-121 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»

Доповідач: начальник фінансового відділу виконкому міської ради Рєзнікова С.М.

2. Про створення комунальної  установи  «Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області»

Доповідач: начальник відділу соціально-правової та внутрішньої політики виконкому міської ради Левицька Г.Л.

3. Про роботу Сіверського МСКП за 2017 рік

Доповідач: директор Сіверського МСКП Пшенка О.В.

4. Про роботу ПП «Донжилсервіс» за 2017 рік

Доповідач: директор ПП «Донжилсервіс» Шишко Р.В.

5. Про передачу в оперативне управління та на баланс Сіверському МСКП транспортного засобу

Доповідач: начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради Н.В. Вороніна

6. Про затвердження Положення про умови оплати праці працівників міської ради та її виконавчого комітету

Доповідач: перший заступник міського голови Рибачук О.А.

7. Про затвердження Положення про преміювання працівників Сіверської міської ради та її виконавчого комітету

Доповідач: перший заступник міського голови О.А. Рибачук

8. Про затвердження розпоряджень міського голови за IV квартал 2017 року.

Доповідач: начальник загального відділу виконкому міської ради Замула І.С.

9. Про преміювання

Доповідач: голова постійної комісії з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів Баканов С.М.