Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Національна аграрна конференція «Мільйон із гектара»

Доводимо до вашого відома, що в м. Запоріжжя 1-2 березня 2018року відбудеться третя національна аграрна конференція  «Мільйон із гектара».

Ділова програма події дозволяє усвідомити повну картину абсолютно всіх новітніх сфер і ніш аграрного сектору країни, оцінити можливості впровадження нового виробництва та диверсифікованості виробничих потужностей на малій площі з мінімальними витратами, максимальною віддачею та високою маржинальністю.

Організатори традиційно планують дводенний формат заходу: з пленарною частиною 1 березня та практичним бізнес-туром до провідних господарств Запорізької області 2 березня.

Ключові теми конференції:

- Переваги диверсифікованості аграрного виробництва в нинішніх реаліях

- Вирощування винограду, черешні та інших плодових культур у закритому ґрунті

- Часник як найпопулярніша культура останніх років. Питання у правильному підході до ведення бізнесу

- Фінансова підтримка дрібних фермерських господарств, фінансові проекти та земельне питання

- Високомаржинальні плодоовочеві культури: наскільки виправданим є ризик їхнього впровадження в структуру господарства

- Нішові плодоовочеві та інші культури

- Ефективний плодовий сад від 1 га

- Промислове виробництво гарбуза

- Ягідна плантація площею 0,5-5 га

- Промислове горіхівництво

- Професійне бджільництво

- Кролівництво

- Аквакультура

- Вівчарство та козівництво

- Птахівництво: традиційне, екзотичне, декоративне

- Вирощування квітів і декоративних рослин

- Органічне виробництво та перспективні канали реалізації

- Зелений туризм

- Основні канали реалізації с/г продукції дрібними фермерськими господарствами тощо.

Організатор пропонує зацікавленим компаніям максимально прийнятний реєстраційний внесок за участь у події з насиченою діловою програмою, яка включає здебільшого технологічні та ринкові презентації від лідерів відповідних галузей.

Більш докладна інформація про конференцію знаходиться на офіційному сайті організаторів: www.fruit-inform.com

З питань участі в події звертайтеся до організаційного комітету у відділі маркетингу проекту «АПК - Інформ: овочі та фрукти»:

Євген Кузін, моб: +380965836323;т/ф:+380562320795(дод. 304); fruit.intl@fruit-inform.com

Олександр Хорев, моб: +380 67 6343980; т/ф: +380 562 320795 (дод. 300); fruit.chief@fruit-inform.com

Виконком Сіверського міської ради