Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

КОНКУРС на визначення виконавця послуг зі збору та вивезення побутових відходів на території Сіверської

СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на визначення виконавця послуг зі збору та вивезення побутових відходів на території Сіверської міської ради Артемівського району Донецької області

підстава для проведення конкурсу:  рішення Сіверської міської ради від 27.12.2013  №  6/37 -  543 «Про визначення послуги зі збору та вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги, право на яку виборюється на конкурсних засадах» та рішення виконавчого комітету Сіверської міської ради від 18.02.2014 № 11 «Про утворення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів на території міста Сіверська та затвердження Положення про комісію».

місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з умовами надання послуг зі збору та вивезення побутових відходів: вулиця Леніна, 8, місто Сіверськ, Артемівського району, Донецької області;  28.03.2014 о 13-00; Масюженко Василь Анатолійович – заступник міського голови, тел. 5-21-22, Левицька Ганна Леонідівна – начальник відділу соціальної та правової політики, тел. 5-20-40, Пшенка Олександр Валерійович – начальник відділу комунального господарства, землекористування та екології, тел.. 5-31-48.

кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність  матеріально0 технічної бази; вартість надання послуг, досвід роботи з надання послуг зі збору та вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення: багатоквартирні житлові будинки, одноквартирні житлові будинки, підприємства, установи та організації на території Сіверської міської  ради.

вимоги до конкурсних пропозицій: учасники подають оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:

-         заява на участь у конкурсі;

-         копія Статуту або іншого установчого документу;

-         копія балансового звіту суб'єкта господарювання за останній звітній період;

-         довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов'язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

-         документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб'єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб'єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);

-         документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення твердих, великогабаритних, ремонтних, твердих побутових відходів за останній рік;

-         технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

-         довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення твердих побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

-         довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

-         довідки про проходження водіями медичного огляду;

-         документ, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг зі збирання та  вивезення побутових відходів;

-         розрахунок ціни /тарифу на надання чи посилання на нормативно-правовий акт, відповідно до якого вони розраховуються;

-         інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги зі збору та  вивезення побутових відходів належного рівня якості.

способи та кінцевий строк подання конкурсних пропозиції: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція, за адресою: 84522, вул. Леніна, 8,  м. Сіверськ, Артемівського району, Донецької області.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менший,ніж 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Дата публікації 19.02.2014 на сайті Сіверської міської ради siverskarada.com.ua