Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

З Днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери щиро вітаю

Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Щорічно, у першу неділю листопада, Україна відзначає День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту українців.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Шановні працівники соціальної сфери, бажаю Вам витримки у нелегкій роботі, поваги та вдячності, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності. Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі служить людям, а свято буде черговим нагадуванням для кожного українця про Вашу причетність до великої справи соціального захисту людини.

Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!